Copyright 2019 - Custom text here
Przyjaciele serwisu:

Aktywny rodzic

W tym dziele publikować będziemy informacje o różnych aktywnościach, które rodzic może wykonywać ze swoim dzieckiem. Wielu rodziców bowiem myśli, iż pojawianie się na świecie dziecka uniemożliwi im kontynuowanie dotychczasowej aktywności.

 

Wózki dla biegających mam

 

Mamy, które niedawno urodziły dziecko nie muszą rezygnować z biegania. Jest to możliwe dzięki specjalnym wózkom trójkołowym, które przeznaczone są specjalne do biegania dla mam. Posiada on skrętne koło, dzięki któremu łatwiej można uprawiać bieganie.

 

Nosidełka dziecięce dla rodziców chodzących po górach

 

Istnieją nosidełka, dzięki którym chodzenie po górach może stać się przyjemnością. Specjalne nosidełko może być niesione przez rodzica na plecach. Dziecko w tym czasie może się zdrzemnąć lub podziwiać widoki. Taka forma jest wygodna zarówno dla dziecka jak i rodziców.

 

Łóżeczka turystyczne

  

Łóżeczka turystyczne są idealne dla rodziców, którzy bardzo często podróżują. Dzięki takiemu rozwiązaniu dziecko będzie mogła spokojnie przespać noc, niezlanie od warunków panujących w pokoju noclegowym. Jest to higieniczna opcja, jak również komfortowa.  

f t g m