Copyright 2018 - Custom text here
Przyjaciele serwisu:

Śmierć najbliższych: jak oswoić się z bólem

Śmierć jest zjawiskiem, które nieuchronnie wydarzy się kiedyś w naszym życiu. Jest to jednak nieprzyjemne doświadczenie, które odbiera nam bliskich, dla wielu z nas pogodzenie się z utratą najbliższych stanowi poważne wyzwanie.

 

Anna: gdy zmarła moja mama miałam zaledwie 18 lat, tata nie żył już od 5 lat, było to dla mnie ogromnie trudne doświadczenie. Nie wiem czy poradziłabym sobie z tym wszystkim, gdyby nie zakład pogrzebowy www.archaniol.com.pl/kwiaty-i-wiazanki, gdzie bardzo cierpliwi i życzliwi ludzie wytłumaczyli mi krok po kroku czym powinnam się zająć w pierwszej kolejności i doradzili w wielu sprawach. Dzięki temu razem z rodzeństwem mogliśmy przeżyć nasz ból i żałobę wspólnie, dziś wydaje mi się, że ten trudny czas, ten okres żalu i łez był nam potrzebny byśmy mogli ruszyć dalej.

 

Witold: gdy odeszła moja żona wydawało mi się, że świat się skończył. Jednak miałem dzieci, którymi musiałem się zająć, trzeba było zorganizować pogrzeb i stypę, w ferworze tego wszystkiego udało mi się nie popaść w całkowitą rozpacz, wiele w tym pomogli mi również troskliwi znajomi. 

f t g m