Copyright 2018 - Custom text here
Przyjaciele serwisu:

Budka dla ptaków – nadzwyczajny prezent

 

Ostatnio zostałam zaproszona na parapetówkę. Tak się składa, że znajomi wynieśli się na wieś. Pomagałam Im trochę przy przeprowadzce, wpadłam więc na pomysł zakupu budki dla ptaków. Jakoś tak przyszło mi na myśl, jak tylko dowiedziałam się, że przyjęcie odbędzie się w Ich ogromnym ogrodzie. Oboje lubią bardzo zwierzęta, a w ogrodzie mają wiele ogromnych drzew. Zaczęłam więc przeszukiwać internet. Znalazłam sklep www.mkwpracownia.pl/budki-legowe-dla-ptakow , w który można kupić najróżniejsze budki dla ptaków i nie mogłam wręcz wyjść z podziwu dla pomysłu, jakim jest reklama na budce dla ptaków, jaką proponuje ta firma.

 

 

 

Reklama na budce dla ptaków ?

Znajomi są księgowymi i prowadzą własną działalność gospodarczą w domu, a brama wjazdowa usytuowana jest w lesie. Pomyślałam więc, że budka dla ptaków z logiem firmy to idealny pomysł. W natłoku różnorodnych sposobów reklamowania się, ten z wykorzystaniem budki dla ptaków, z pewnością jest jeszcze niszowy i zwraca uwagę. Wszyscy przyznali mi rację, a mój prezent okazał się strzałem w dziesiątkę.

 

 

 

 

Dla wielu osób, w tym dla mnie również, prezent, niezależnie od okazji musi być nie tyle nietuzinkowy, co wyrażać moją znajomość i szacunek dla danej osoby. Ile razy bowiem dostajemy prezenty, które zostały kupione „na odczep się” lub są zwyczajnie nie trafione? A gdyby tak każdy choć przez chwilę zastanowić się, co sprawiło by przyjemność drugiej osobie, zanim kupimy kolejny krawat, portfel, bombonierkę, to może znaleźlibyśmy coś równie trafionego, jak ja tę budkę dla ptaków. Darczyńcę prezentu, który przypadł nam do gustu z pewnością lepiej i chętniej zapamiętamy od tego, który podaruje nam kolejny komplet filiżanek.

 

Budka dla ptaków na drzewie i ptaki
Budka dla ptaków na drzewie
f t g m