Copyright 2019 - Custom text here
Przyjaciele serwisu:

Instytucje przyjazne rodzinom

W tym dziale znajdzie informacje o różnych instytucjach, które są przyjazne rodzinom. Dzięki naszej liście, będziecie wiedzieć, gdzie może iść ze swoimi pociechami i nie spotkacie się z wrogimi spojrzeniami.

 

Teatr przyjazny rodzinie

 

Istnieją teatry, które są przyjazne rodzinom z dziećmi. W takim teatrze wyznaczone są sense, na które rodzice mogą przyjść ze swoimi pociechami - jednak sztukę będą mogli obejrzeć w spokoju, dzięki temu, że animatorzy zajmą się maluchem. Dzieci będą mogły uczestniczyć w zajęciach ruchowych, artystycznych. Cała rodzina z pewnością miło spędzi czas.

 

Hotel przyjazny rodzinie

 

Istnieją Hotele przyjazne rodzinom. W takich miejscach istnieje wiele udogodnień dla dzieci - znajdują się tam np. bezpieczne place zabaw, na których dziecko może się bawić. Znajdują się także łazienki dostosowane dla małych dzieci. W pokojach znajdują się zabawki, a zdarza się również, że hotel ma do dyspozycji animatorów, którzy zajmują się maluchami klika godzin w ciągu dnia.

 

Restauracja przyjazna rodzinie

 

 

W restauracjach przyjaznych rodzinie wyznaczone są miejsca dla dzieci, w których mogą się bawić. Zazwyczaj znajdują się tam zabawki, tablica i kreda, jakieś książeczki, kredki i malowanki. Dzięki temu rodzice mogą w spokoju zjeść posiłek, a dzieci mogą zająć się sobą.  

f t g m